Waarom een Vigor router?

Bohaté funkce

Směrovače Vigor nabízejí VPN, firewall, filtrování obsahu, vyrovnávání zátěže, triple-play, VoIP, správu šířky pásma a mnoho dalšího. Směrovač DrayTek Vigor představuje integrované síťové řešení, které je ideální pro malé firmy.

Waarom een Vigor router?

Bezpečné

Směrovače běží na našem vlastním operačním systému DrayOS. Jedná se o uzavřený systém bez zadních vrátek, který poskytuje potřebnou úroveň zabezpečení podnikové sítě.

Waarom een Vigor router?

Schválení ISP

Společnost DrayTek vždy spolupracuje s poskytovateli internetových služeb po celém světě. Poskytujeme nejen hardware, ale také zajišťujeme plnou kompatibilitu. Společně s poskytovatelem internetových služeb zajišťujeme, aby směrovače maximálně využívaly místní internetové služby.

Waarom een Vigor router?

Flexibilní

Více než polovina zaměstnanců společnosti DrayTek jsou inženýři. Jsme schopni vyvinout software pro přizpůsobení a implementaci funkcí. Díky tomu je možné vyhovět různým potřebám sítě.

Waarom een Vigor router?

Ocenění

S výrobou směrovačů máme více než 20 let zkušeností a od prvního výrobku jsme získali řadu ocenění. 21 našich výrobků získalo ocenění Taiwan Excellence Award. Společnost DrayTek je také devítinásobným držitelem ocenění PC Pro Excellence Award pro nejlepší značku routerů.

Waarom een Vigor router?

Udržitelný

Směrovače se vyrábějí v naší centrále na Tchaj-wanu. Máme plnou kontrolu nad každou částí. Pro dosažení vysokých teplot a delšího provozu se používají pevné kondenzátory.

Použití pevných kondenzátorů

V porovnání s elektrolytickými kondenzátory, které se často používají u levných síťových produktů, generují pevné kondenzátory routerů Vigor méně tepla a mají vyšší toleranci vůči vysokým frekvencím a teplotám, což umožňuje větší stabilitu routeru při změnách teplot. Kromě toho mají pevné kondenzátory delší životnost, která může být až šestkrát vyšší než u elektrolytických kondenzátorů. To je důvod, proč jsou routery Vigor odolné a proč je společnost DrayTek vaším důvěryhodným partnerem v oblasti síťových řešení.

Co dělá směrovač DrayTek směrovačem?

Operační systém DrayTek DrayOS je duší routerů Vigor. Od svého vzniku v roce 1997 se tento systém stal vyspělejším a výkonnějším a stále se aktivně vyvíjí, aby propojil celý svět!